Hakkımızda

Barış Yapı Mimarlık

Hizmetlerimiz

Hakkımızda

2000 yılında sektörde ki gelişme ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ticari hayatına start veren Barış Yapı geçen süre içinde pek çok başarılı projenin altına imzasını atarak, yeni ve modern uygulamaların yer aldığı yeni yapıların oluşmasına yardımcı olmuştur. Bireysel ve ticari anlam da kullanılan her türlü yapının tadilat, dekorasyon ve özel mobilya ihtiyacında firmamızın uygulamakta olduğu hizmet anlayışı fazlasıyla çözüm olmuştur. Barış  yapı ekibi olarak gelişen teknolojiyi ve dünya üzerinde ki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelerin ve yeniliklerin müşteri ihtiyaçların da beklentilerin tam anlamıyla karşılanmasında kullanılabilmesini sağlamanın gayreti içindeyiz.

Anahtar teslimi ev ve iş yeri tadilat uygulamamızda yüklenici olma özelliğiyle işimizin bütün hassasiyetinin bilince olduğumuzu söylemek isteriz.  Teslim aldığımız her türlü tadilat ve dekorasyon işini söz verdiğimiz tarih, gün ve saat diliminde yeni, kusursuz haliyle teslim etmekteyiz. Barış yapı imzası taşıyan tüm dekoratif uygulamalarda yer alan sıra dışı çalışmalar, daha önceden yapılan klasik uygulamaları unutturan her tasarımı gören gözler ne anlatmak istediğimizin farkına varacaklardır. Nitelikli ve ayrıcalıklı alanlar oluşturmaya devam ederek, mükemmeliyetçilik içeren üretim ve hizmet politikamızla büyük şehirlerin, küçük semtlerin ev, ofis, dükkan, iş yeri gibi alanlarına değer katmaktayız.

Neden Barış Yapı ?

Barış Yapı, tadilat ve dekorasyon alanında geçen süre içinde var olan ve sonrasında üzerine katarak edindiği bilgi, birikim ve tecrübeyle her türlü projenin en ince ayrıntısına kadar planlama, uygulama ve takip aşamalarını beklentilerinizin fazlasıyla karşılanabilmesi adına profesyonelce yapmaktadır.

Barış  Yapı, çalıştığı her alanda ki hizmet uygulamaların da, öncelikle alan güvenliği, iş güvenliği ve çevre güvenliği gibi hususlara dikkat ederek, çalışmalarını bu yönde oluşturmaktadır. Biz işimizi yaparken siz gönül rahatlığıyla kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Barış Yapı, üretim kısmında mobilya ve diğer ürünlerin ortaya çıkmasında kullandığı malzemeyi özel olarak seçerek ve bu malzemeler dünya standartlarına uygun olan birinci sınıf malzemelerden oluşmaktadır. Uygulama kısmında ise konusunda gerçekten uzman olan ve bilgi, birikim kapsamında kendilerini sürekli, güncel tutan bir kadroyla hizmet verir.

Tadilat ve dekorasyon işlerinizde profesyonelliğe, yeni çizgilere ve tasarımlara önem veriyor, birde geleceğe güvenle bakan yeni yapılar olsun diyorsanız Barış yapı ile doğru yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Haberler

Tamamlanan Projeler ve Uygulamalar

Beşiktaş Restaurant Dekorasyonu

Beşiktaş`ta tamamladığımız balık restaurantının dekorasyon uygulama resimleri...

Beykoz Villa Dekorasyonu

Beykoz`da tamamladığımız villa dekorasyonu ve bahçe peyzajı uygulama resimleri..

Maltepe Tadilat Projemiz

Maltepe Anahtar Teslim Komple tadilat uygulama resimlerimizi ve projemizi görüntüleyebilirsiniz.